a
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مؤسسه حقوقی وکیل مدافع امین محفوظ می‌باشد.

تیم پشتیبانی ما

تمام وقت در خدمت شما عزیزان است

04133330123

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

واتساپ

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
منو
a
درباره موسسه حقوقی وکیل مدافع امین
a

موسسه حقوقی وکیل مدافع امین با عملکردهای عالی و رضایتمندی بالای مشتریان

وکلا و کارشناسان ما با بهترین عملکرد و تجربه های کافی، در خدمت شما عزیزان هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

معرفی مجموعه موسسه حقوقی

اهداف و فعالیت های موسسه

موسسه حقوقی وکیل مدافع امین، ارائه دهنده خدمات نوین حقوقی در تبریز  توسط مجموع ۳۷ از بهترین و مجرب ترین وکیل پایه یک دادگستری در تبریز می باشد.

همانطور که می دانید، ‎ناگزير همه انسانها در طول زندگي اسناد و مدارکی را امضا مي كنند كه هر کلمه آن دارای بار حقوقي است و ميتواند تعهداتي را بر ذمه مستقر و يا حقي را سلب يا به ديگري منتقل نمايد.لذا بدون مشورت با مشاور حقوقی و وکیل، اين امر مي تواند خسارات بعضا جبران ناپذيري را ايجاد نمايد.

موسسه حقوقی وکیل مدافع امین بر آن است تا با ارائه مشاوره حقوقي در كليه زمينه ها از جمله كيفری، حقوقي، خانواده، قراردادها، ثبتي ، مالياتي و… شما را از بروز اختلافات و دعاوی احتمالي ايمن نگهداريم و به ياری وكلا وحقوقدانان مجموعه، گام به گام ، در دستيابي به حقوقتان در محاكم همراهيتان نماييم.

مدارک اثبات شده

میزان رضایت مشتریان وکالت 0
میزان رضایت مشاوره های حضوری و غیر حضوری 0
میزان رضایت سایر مشتریان 0
تماس با ما

ویژه در مطبوعات

ما نمی گوییم بهترین هستیم، ما در عمل نشان می دهیم بهترین هستیم. آمار نشان می دهد درصد بالایی از مشتریان عزیز با رضایت بسیار بالا به همکاری با ما دامه می دهند.

رویکرد و هدف اصلی ما، گسترش فرهنگ استفاده از خدمات مشاوره حقوقی در عرصه های تجاری و مدنی و در راستای پیشگیری از هزینه های فردی و اجتماعی گزافی است که صرف حل و فصل اختلافات حاصله در مراجع قضایی و غیر قضایی می گردد.

a

حل و فصل اختلافات

وکالت و کمک به حل اختلافات

حل و فصل اختلافات در حداقل زمان، با کمترین هزینه و بصورت محرمانه از جمله فعالیت های موسسه حقوقی ما می باشد.

a

فعالیت در زمینه حقوق خانواده

محافظت از حقوق

حقوق خانواده، ارث و میراث، عدم وجود تفاهم اخلاقی بین زوجین، اعتیاد و غیره از جمله مسائلی است که ما در آنها به شما کمک می کنیم.

a

کمک به استارت آپ ها

حفاظت از کسب و کارها

آشنایی کامل با موضوعات حقوقی استارتاپ ها میتواند تیم های استارتاپی را از خطرات بزرگی که در آینده ممکن است بوجود آید آگاه کند. ما در این زمینه شما را یاری خواهیم کرد.