a
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مؤسسه حقوقی وکیل مدافع امین محفوظ می‌باشد.

تیم پشتیبانی ما

تمام وقت در خدمت شما عزیزان است

04133330123

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

واتساپ

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
منو
 

تنظیم انواع اوراق قضایی

موسسه حقوقی وکیل مدافع امین > تنظیم انواع اوراق قضایی

تنظیم دادخواست، شکواییه و لایحه حقوقی و کیفری

اگر نیاز به تنظیم دادخواست، شکواییه و لایحه دارید، بهترین وکلا و مشاوران حقوقی بنیاد وکلا آماده خدمت رسانی به شما در این زمینه هستند. بنیاد وکلا در این مسیر حداکثر پشتیبانی را از شما خواهد کرد.

یکی از خدمات موسسه حقوقی وکیل مدافع امین، تنظیم انواع مختلف دادخواست ها می باشد. می توانید جهت تنظیم دادخواست مورد نظر از طریق فرم مقابل اقدام کنید. متخصصان ما به سرعت با شما تماس خواهند گرفت.

 

انواع اوراق قضایی

 

اوراق قضایی به برگ‌هایی اطلاق می‌شود که قبل از دادرسی، در جریان تشریفات دادرسی یا ختم آن در محاکم کاربرد دارند. این اوراق روند حرکتی مراجعات عمومی به دادگستری و همچنین جریان دادرسی را تنظیم و ساماندهی می‌نمایند تا دادرسی در چارچوب قواعد و مقررات صحیح جریان یابد. اوراق قضایی دارای انواعی است که هر یک ویژگی قانونی خاص خود را دارند. برخی از این اوراق که در محاکم و شوراهای حل اختلاف کاربرد بیشتری دارند عبارتند از دادخواست، شکواییه، لایحه دفاعیه، اظهارنامه و درخواست. در بخش کتابخانه توضیحاتی درباره هر یک از موارد زیر داده ایم.

 

مراحل تنظیم اوراق قضایی

همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید در ابتدا باید فرم مقابل را پر کنید و درخواست خود را مطرح نمایید. متخصصان ما درخواست شما را بررسی خواهند کرد. سپس مناسب ترین قیمت همراه با زمان اتمام اوراق قضایی اعم از دادخواست، لایحه ، شکواییه و اظهار نامه برای شما ارسال می شود. بعد از پرداخت مبلغ، پیش نویس برای شما ارسال شده و شما ۴۸ ساعت وقت دارید که آن را بازبینی کنید. بعد از اصلاحات نهایی برای شما ارسال می گردد.

تنظیم دادخواست و لوایح

  • استان/شهر/خیابان

اینفوگرافی مراحل انجام دادخواست و لوایح